Absolute boyfriend ( Zettai kareshi )

10. března 2014 v 8:00 | Katie |  D-A
Společnost Kronos Heaven vynalezne humanoida neboli dokonalého milence. Jako pokusný králík je vybrána zaměstnankyně Izawa Riko, která pracuje pro společnost Asamoto jako brigádnice.

Humanoid Night Tenjou se i Izawi zabydlí a co čert nechtěl, Riko později zjistí že se do Nighta opravdu zamilovala, když zjistí, že robot si buduje svojí vlastní osobnost a nedrží se naprogramování. Ovšem tu hraje ještě roli Asamoto Soshi, Riko šéf, který se pro změnu zamiloval do ní. Jak se to vyvine ? Má tato láska k robotovi cenu ?
MŮJ NÁZOR :
Je to opravdu něco jiného než typická romantická dorama. Zprvu sem se na to nechtěla koukat, ale jak šel čas tak sem nakonec usoudila, že je to trochu z jiného soudku a proč si to nepustit. Hlášky typu : ,, Riko, co sex ? " mě dostávali xD Myslím, že tohle dorama si zaslouží velký potlesk jak pro herce tak pro scénáristu. Probrečela sem konec jako želva, Nighta mi bylo děsně líto.Dorama má 11 epizod + speciál. Dle mého názoru speciál ani neměli točit,protože mi to tam prostě nesedělo. Spíš mi to maličko zkazilo dojem seriálu, ale i tak tohle dorama mě zasáhlo na tolik, že sem musela stahovat díly bez přestávky. Doporučuji ! Lucy 9/10 bodů. Speciál mi zkazil dojem celého dorama.
TITULKY na akihabaře
bohužel díly na uložto sem nenašla :/ ale na youtube jsou všechny..tak doporučuji stahovat přesAtube catcher
navíc je to i rychlejší :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama