Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /1/

26. března 2014 v 16:00 | Lucy ^^ |  L-Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
Před 5ti lety se před branou Konohy se objevila dívka, která měla černé vlasy a kaštanově hnědé oči, na sobě kimono a ve vlasech červené květiny. Sotva prošla bránou, tak se zhroutila vyčerpáním.

Stráže ji vzali a odnesli do nemocnice, kde si ji vzala do péče 5. hokage. Léčila ji, než jí mohla Tsunade udělala různá vyšetření a také rozbor krve, aby zjistiila k jakému klanu v Konoze patří. Když jí přišli její výsledky k ní do kanceláře, tak myslela že snad omdlí. Ona je Sasukeho a Itachiho nevlastní sestřenice a její pravé jméno je Uchiha Mizuki, ale ona o tom asi neví takže si vymyslela svoje příjmení Chiyo. Takže když někam přišla tak se představila jako Chiyo Mizuki. No ale to je vedlejší. Tsunade poručila Shizune, aby ihned sehnala Uchihu Itachiho. Tsunade čekala 20 minut, než u ní na dveře někdo zaklepal. Tsunade řekla:,,Pojďte dál", Itachi vešel a řekl:,, Co mi potřebujete Tsunade-sama".
,,Itachi musím ti oznámit, že sem do Konohy přišla jedna dívka, je o tři roky mladší než ty".
,, A co já s tím Tsunade".
,, No ta dívka je tvoje a Sasukeho nevlastní sestřenice. A já chci, aby bydlela s tebou a Sasukem, a také chci aby jsi ji naučil nějaké ninjustsu a podobně, ale hlavně v ní musíš probudit sharingan. Ona ho má také, ale pozor! její schopnosti jsou zapečetěné".
,, Aha takže já ji mám vycvičit a probudit v ní schopnosti?".
,, Ano, ale zatím ji musíš ochraňovat, bude teď středem všech".
,, Ano Tsunade a kde jí najdu?"
,, Je v nemocnici v pokoji číslo 8".
,, Díky Tsunade". Itachi už odcházel do nemocni, když tam přišel, tak hledal pokoj číslo 8. Když do něj vešel, tak uviděl krásnou dívku. Ta dívka tak sladce spinkala, až si Itachi pomyslel, že se snad zamiloval, ale když se k ní přiblížil, aby jí políbil, tak se ta dívka pohnula. Itachi rychle odskočil. Když se ona probudila, tak nevěděla kde je a co se jí stalo. Ale když se rozhlédla po pokoji tak si všimla, že je v pokoji nějaká postava. Hned se lekla a schovala se pod přikrývku a čekala až ta osoba odejde, ale pořád se nic nedělo. Ale najedno ta osoba promluvila:,, Ty jsi Mizuki?"
,,Ano jsem. Kdo jsi ty?"
,, Já jsem tvůj nevlastní bratranec a jmenuji se Uchiha Itachi."
,, To řekl kdo, že jsme příbuzní?"
,, To jsem řekla já"zaburácela Tsunade.
,,Aha, ale já nevím o tom, že bych měla bratra či rodinu, ale rodinu jsem měla. Teda aspoň myslí, byla to samurajská rodina. Ale já jsem jen vyčnívala, měli už tři děti a odemě se toho očekávalo nejvíce, když jsem byla nejstarší. Ale jednoho dne jsem dostala dopis, že mám přijít sem do Konohy."odpověděla jí Mizuki
,,Aha, ale podle testů DNA si nevlastní sestra Itachiho a Sasukeho, Itachi vím že jsem řekla sestřenice, ale přeřekla jsem se."řekla Tsunade.
,,Hmmm, ale kdo by to čekal, že semnou a Sasukem bude bydlet holka a ještě tak pěkná holka."Itachi mrknul na Mizuki. Mizuki z toho dostala barvu rajčátka.
,,Ale já nejsem vůbec hezká tak si nech ty falešné komplimenty a už vůbec nebudu bydlet s tebou a tvým bratrem!"řekla Mizuki a naštvaně se otočila.
,,Ale budeš, protože já 5.hokage ti to nařizuji!"a Mizuki už na to nic neodpověděla, jen byla dál uražená. Když vyklidila Tsunade pokoj, tak se Itachi probral a řekl:,, Vezmi si věci jdeme k nám domů."ale Mizuki se ani nepohnula a tak šel Itachi blíž, když se na ní naklonil a díval se jí do očí, tak v jejích očí viděl: strach, nevinnost, boj, lítost. Ale také tam našel lásku. Mizuki už ten pohled nevydržela. A tak spustila:,, Dobře, už si balím věci a jdeme." Itachi se jen vítězně usmál.Ale když viděl kolik má sebou Mizuki věcí tak se mu úsměv z tváře rychle vytratil a Mizuki ho ještě dopálila:,, To nevíš, že já nikdy necestuji nalehko" ušklíbla se.Itachi jí chtěl něco odpovědět, ale ona už byla před nemocnicí Konohy a čekala na něho.Itachi vyšel ven, vzal jí dva ze tří kufrů a naznačil jí ať jde za ním a ona šla, nešli moc dlouho, protože čtvrť Uchihů byla opravdu kousek od nemocnice. Když došli před dům tak jí Itachi řekl:,, Toto je od teď tvůj nový domov, snad tu budeš šťastná."A šel dovnitř, ale Mizuki se ještě chvíli dívala na ten velký dům s věží.Pak šla za Itachim dovnitř. Když vejde tak vidí velký obývák spojený s kuchyní.Itachi najednou zařve:,,Sasuke pojď ihned dolů!"a Sasuke byl v mžiku dole a řekl:,, Co tady dělá ta holčička?" a smál se přitom.
,, Milý bratříčku ta holka je naše nevlastní sestra a bude tu s námi bydlet. A dostane pokoj ve věži." Sasuke jen koukal s otevřenou pusou, že tak hezká holka bude bydlet s nimi.
,, Jak se jmenuje?"zeptal se Sasuke
,,Jmenuje se Uchiha Mizuki."řekl Itachi a Mizuki se poklonila. Sasuke jí poklonu oplatil, ale nevěděl proč se ona poklonila.
,,Sasuke vezmi jí jeden kufr a katanu."ale když chtěl Sasuke vzít katanu tak mu ji Mizuki skoro vyrvala z rukou.
,,Itachi ona mi jí nechce dát." křičel Sasuke ale Itachi se jen ohlédl a šel dál do věže. Ve věži byl obrovský pokoj a koupelna se vším všudy. Mizuki se rozhlédla a byla docela unešená. Itachi jí díky sharinganu viděl v očích radost, ale zároveň i obavy z minulosti. Ale nedokázal v nich vidět, proč si drží tak velký odstup od něho a Sasukeho.
,,Dneska se tu zabydli a pak ti ukážu Konohu." řekl Itachi a už hnal Sasukeho z pokoje. Když za sebou zavřeli, tak Mizuki všechno vybalila, ale moc věcí na sebe neměla, měla jen kimono a pak pyžamo, jinak sebou táhla plno knih, které se jí ani nevešli do poličky a na zdi si pověsila plakáty japonských skupin. Když dověsila poslední, tak někdo zaklepal na dveře, až se lekla a schovala se do kouta a ani nemukala. Když tam vešel Itachi a viděl jí jak tam v koutě sedí a celá se klepe, tak jí řekl:,,Co se ti stalo? Bolí tě něco?"
,,Prosím, neubližuj mi."řekla Mizuki se slzami na krajíčku.
,,Ale já ti neublížím. Já ti chci pomoci,ale teď se mě neboj a pojď musíme ti koupit nějaké věci a taky jsem ti slíbil, že ti ukážu Konohu."a natáhl k ní ruky a čekal až mu ona podá svou. A ona mu jí nakonec podala, ale bála se ho, bylo jí to vidět na očích. Pak se zvedli a šli pomalu dolů, kde byl Sasuke s nějakou růžovlasou holkou. A ta růžovláska se kolem něho ovíjela jako anakonda. Když je spatřila, tak se zeptala:,, No ne Itachi ty máš taky holku jo?" a chichotala se tomu. Ale Itachi jí řekl:,, Tato dívka je moje a Sasukeho nevlastní sestra, bydlí tu s námi a mou dívkou se teprve stane víš, já se okolo ní nebudu ovíjet jako ty pořád ovíjíš okolo Sasukeho."Sakura se naštvala a přišla před Mizuki a řekla:,, Já jsem Sakura Haruno a jsem budoucí Sasukeho dívka."
,,Já jsem Chi...Uchiha Mizuki, ráda tě poznávám Sakuro-sama."řekla a uklonila se.
,,Ale já tě zase tak moc ráda nepoznávám a neříkej mi Sakuro-sama, jestli mi chceš říkat s nějakou příponou tak jedině Sakuro-chan."
,,Dobře a promiňte mi Sakuro-chan, moc se omlouvám!"a udělala několik úklon za sebou, ale to už ji Itachi táhl ke dveřím, aby jí vůbec stihli nějaké ty věci pořídit.
Šli asi tak 10 minut a dorazili do obchodní čtvrti a Itachi řekl:,,Jdeme nakupovat." a už tahá Mizuki po obchodech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 26. března 2014 v 18:25 | Reagovat

moc pěkné. povědlo se ti to. a moc! ale chudinka Mizuki, kdy bude další dílek? docela by mě zajímalo jakou měla Mizuki minulost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama